Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 655 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2582 Nájom: 2 - izbový byt, centrum - Žilina

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Republiky
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
19.02.2021
Aktualizované
19.02.2021
Cena 420,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2582  Nájom: 2 - izbový byt, centrum - Žilina

Prenajmeme 2 - izbový byt v centre mesta v tehlovom dome na 1.p. s rozlohou  57 m2. Je po rekonštrukcii, má murované jadro, plávajúce podlahy, plastové okná so žalúziami.  V chodbe  je skriňa a vešiaková stena, v kúpeľni je vaňa, umývadlo, WC a automatická pračka.  Kuchyňa je vybavená linkou (chladnička, chladnička s mrazničkou, rúra a sklo-keramická varná doska) stolom a stoličkami. V spálni sú skrine a skrinky, chýba posteľ.  V druhej izbe je stôl a 4 stoličky, váľanda, TV, stolík. Pripojenie na internet a KTv cez UPC. Voľný od 1.4.2021.

Cena: 420,- Eur / mesiac + energie ( cca 130,- Eur)