Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 664 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný dom v rázovitej tatranskej obci Ždiar

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Ždiar
Ulica
102
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY  Vám ponúka na predaj rekreačný dom v rázovitej tatranskej obci Ždiar. Zastavaná plocha pozemku a nádvoria je 442 m2. Majiteľ predáva dom plus záhradu vo výmere 828 m2Objekt sa náchádza na začiatku obce. Dom je postavený v roku 1950. Čiastočnou rekonštrukciou prešiel v roku 2000. Je postavený z kvádrov, strecha je plechová. Okná sú dvojité,  drevené. Dom je samostatne stojaci, nachádza sa pri ňom aj vstavaná garáž. Na prízemí sa nachadzajú 3 izby, kuchyňa s plynovým sporákom, kúpelňa, 2 sprchovacie kúty, 2 WC. Kúrenie je ústredné,  nachádza sa tam aj kachľová krbová pec. Na prvom poschodí sa nachádzajú 2 izby, chodba, sklad. Dom je vhodný na celoročné bývanie, ale zároveň je veľmi vhodný na rekreáciu, oddych, víkendové pobyty, prázdniny, prípadne prenájom. Poschodie sa dá ešte zvačšiť a prerobiť, podľa potrieb majiteľov. Dom je v obci Ždiar, ktorá je známa širokou možnosťou zimných športov, lyžovanie, sánkovanie, veľmi blízko je do Bachledovej doliny, Poľska. V lete veľké možnosti turistiky Vysoké Tatry, bicyklovanie, hubárčenie, návšteva kúpalisiek ako na Slovensku, tak aj v Poľsku. Parkovanie je možné v dvore pre 2 autá. Cena nehnuteľnosti je 125.000,- eur.

Energetický certifikát nebol vystavený.Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.