Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 902 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK Nový 4-izbový byt so štandardom na želanie, Zborov na Bystricou

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Ulica
Zborov nad Bystricou
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
105 m2
Celková plocha
105 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
20.02.2021
Aktualizované
20.02.2021
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=Qn54CZ156rr

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj slnečný 105 m2 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v obci Zborov nad Bystricou, okres Čadca. Ďalšie informácie o byte vám ochotne poskytne náš realitný agent Tomáš Černecký, RSc. +421918127259

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží z 3, v zmoderznizovanom rodinom dome, ktorý pozostáva z troch bytových jednotiek. Situovaný je na začiatku obce s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Výhľady z okien bytu sú na všetky svetové strany. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupného schodiska priamo do bytu, z 3 izieb, obývacej miestnosti, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou.

K bytu prislúcha priestranný sklad s výmerou 8 m2, ktorý sa nachádza na prízemí rodinného domu. Tiež parkovacie stojisko a podiel 1/3 na pozemku o rozlohe 650 m2. V byte sú nové omietky, potery, plastové okná Slovaktual s izolačným trojsklom, sadrokartónové stropy, izolácia, led osvetlenie, sklokeramické výhrevné telesá a elektrický vrátnik.

Tento veľký rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, pričom v ňom boli vytvorené 3 bytové jednotky. Dom je postavený z pálenej tehly a boli na ňom realizované: odkopové práce, hydroizolácia základov, oddrenážovanie - odvodnenie okolia domu, nová elektrická prípojka, vodovodná prípojka, nová kanalizácia, terenné úpravy a tepelná izolácia so 100 mm polystyrénom. Zrekonštruovaná je aj strecha rodinného domu.

V blízkosti bytu sa nachádza občianska vybavenosť, a to: škola, škôlka, obchody, zastávka autobusu, kostol, cyklotrasa, lyžiarske stredisko Oščadnica, reštaurácie a ďalšie prevádzky. Autom sa dostanete do centra mesta Čadca za cca 7 minút. Výhodou kúpy tohto bytu je aj blízkosť prírody. Športové a turistické aktivity v blízkosti bývania sú v dnešnej rýchlej dobe veľkou pridanou hodnotou.

Na rodinný dom nebol vyhotovený energetický certifikát. Byt sa predáva ako holobyt, pričom dokončenie bytu do štandardu je možné po dohode s majiteľom, ktorý vám vie poskytnúť výhodnú cenu. Kúpu tohto bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

V prípade, že potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.