Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 337 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Zariaďujete detskú izbu? Čo by v nej nemalo chýbať

Redakcia Predajprenajom.sk - 28.10.2020 - 869
Tak ako každý jeden dospelý človek, aj deti potrebujú na svoj rozvoj, rast a normálny vývoj  pohodlie. Tým je najčastejšie vhodne zariadená detská izba, o ktorú sa ale musíte postarať najmä vy - rodičia. Pokiaľ ale neviete presne, čo by v detskej izbe malo byť, máme pre vás niekoľko tipov.

Nábytok ako hračka

Je dobré, keď je nábytok v detskej izbe nielen pekný, ale aj trochu funkčný. V prípade detí to znamená, aby sa s ním mohli tak trochu aj hrať. Modulárne a bezpečné zostavy sú na tieto účely ako stvorené. Veľmi dobre na to slúžia aj sedacie vaky, v ktorých sa môžu vaše deti pohodlne schúliť a upokojiť. 

Funkčné úložné priestory

Keď už hovoríme o funkčnosti, je dôležité pochopiť, že detská izba je nielen spálňa, ale minimálne v prvých rokoch dieťaťa aj detské ihrisko. Mal by tu byť preto dostatok miesta na umiestnenie nielen postele, ale aj na uloženie obľúbených hračiek, ako aj schopnosť hrať sa s nimi bez toho, aby sa deti obmedzovali v pohybe.

Deti sú vzrastom menšie, preto by im mali byť úložné priestory a nábytok dostupné. Zároveň je veľmi dôležité myslieť aj na fakt, že časom budú vaši potomkovia rásť a svoje návyky meniť.

Dostatočné osvetlenie

Detská izba je priestorom, v ktorom dieťa realizuje všetko. Od spánku, po hru a učenie. Veľmi dôležitú úlohu pritom zohráva ich vnímanie, ktoré sa rozvíja tiež. No a nakoľko všetky dôležité informácie prijímame najmä zrakom, je dobré, aby mali deti k tomu vytvorené tie najlepšie podmienky. Vhodné osvetlenie je preto základ.

Myslite na bezpečnosť

Pri výbere nábytku, doplnkov, pekného auta na diaľkové ovládanie alebo spomínaného osvetlenia by ste mali myslieť na vek a bezpečnosť dieťaťa. V tomto prípade nízky vek detí nie je len číslo, ale aj fakt, ktorý hovorí o tom, že dieťa ešte nedokáže v útlom veku dobre a dostatočne odhadnúť a predvídať možné riziko nebezpečenstva a ohrozenia zdravia.

Na to sú tu rodičia, ktorí by mali svojim deťom nastaviť a vytvoriť také podmienky, v ktorých sa môžu bezpečne hrať, rásť, zabávať a vzdelávať aj bez vášho dozoru a prítomnosti. Myslite na to a dbajte pri zariaďovaní detskej izby na každý jeden detail.

Zdroj obrázka:Pixel-Shot/Shutterstock.com