Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Vytvorte si doma pohodlie pomocou správnej sedacej súpravy

Peter Miklos - 21.07.2020 - 777
Pohodlie a relax dnes získavajú úplne iný význam, pretože v práci trávime väčšinu dňa. Pod veľkým nátlakom a množstvom povinností sme ale rýchlo vyčerpaní a naše predpoklady na sústredenosť a vysokú mieru efektivity sú malé. Jediným riešením je preto nájsť si po práci miesto na odpočinok a relax, vďaka ktorému sa dostaneme opäť do tej správnej polohy.

Niekto sa rýchlo zrelaxuje v záhrade, pri skladaní puzzle alebo čítaní obľúbenej knihy. Pre mnohých z nás je ale základom či synonymom pohodlia práve moderná sedačka. Nakoľko je ale každý z nás iný a pod pojmom pohodlie si predstavuje niečo úplne odlišné, mal by byť tomu prispôsobený aj jej výber.

Preto sme sa vám rozhodli pripomenúť dôležité vlastnosti, ktoré takúto sedačku definujú a možno vám pri jej kúpe aj pomôžu.

Čo určuje pohodlie pohovky?

Z dvoch hlavných kritérií je to najmä hĺbka sedadla a výška operadla. Pohodlná hĺbka musí zodpovedať  vášmu rastu a návykom. Ak radi ležíte na pohovke s vyloženými nohami - hľadajte tú s hlbším sedadlom. A naopak, pokiaľ uprednostňujete skôr sedenie než ležanie – verzia vašej novej sedačky by mala byť s kompaktnejším sedadlom, ale vyšším operadlom.

Pokiaľ si na základe týchto parametrov a priestorových možností vášho domu neviete vybrať z ponuky trhu a obchodov to správne riešenie, univerzálne slovenské sedacie súpravy vám poskytnú to najlepšie pohodlie.

Tvrdá alebo mäkká?

Výber pohodlnej pohovky závisí aj od vašich cieľov. Sedenie je samozrejme vždy pohodlnejšie na mäkkom modeli, ale ak máte v úmysle na gauči z času na čas aj prespať, je lepšie kúpiť si verziu s elastickou a hustejšou výplňou, ktorá zároveň aj dlhšie vydrží. A pokiaľ pritom opäť potrebujete zohľadniť aj priestorové možnosti v byte alebo dome, ale trh vaše požiadavky neuspokojuje, vyberte si štýlovú rohovú sedaciu súpravu z Bratislavy.

Ktoré čalúnenie je najlepšie?

O téme výberu čalúnenia bolo napísaných desiatky materiálov a napriek tomu sa každý človek riadi svojimi vlastnými kritériami. Krása, praktickosť a cena sú pre nás najdôležitejšie.

Myslite ale aj na kvalitu, pretože častým používaním sedačky všetkými členmi domácnosti sa vie, aj keď možno na oko krásny, ale lacný materiál, veľmi rýchlo znehodnotiť. Oprava sedačky alebo jej časti už potom nie je tak jednoduchá, preto vám ostáva len možnosť ju vymeniť za novú, čo je ale zásah do rozpočtu.

Materiál teda musí vo svojom zložení a kvalite disponovať tými najlepšími vlastnosťami. Vysokou pevnosťou, zároveň byť elastický, ľahko sa udržiavať v čistote a zachovať si svoju krásu a farby po celú dobu používania.

Tak na to pri výbere vášho nového modelu do obývacej izby myslite a určite si potom aj dobre oddýchnete.

Zdroj obrázka:Africa Studio/Shutterstock.com