Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj polyfunkčná budova, Vyšná Hutka

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
255 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.10.2020
Aktualizované
07.03.2021
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj podpivničený dom – polyfunkčnú budovu v obci Vyšná Hutka, okr. Košice - okolie. Pozemok má výmeru 220 m2. Prízemie domu o veľkosti 135 m2, obytné podkrovie cca 120 m2.


Dispozícia: Prízemie domu je využívané na podnikateľské účely, je zriadená predajňa potravín a pohostinstvo. Priestory majú samostatné vchody a sú kompletne zrekonštruované. K dispozícii je salónik, terasa pred domom, 2 toalety pre zákazníkov, šatňa a toaleta pre personál. Doplnkové služby: stávková kancelária, Tipos a výdajné miesto plynových fliaš. V cene je aj zariadenie. Možnosť odkúpenia tovaru po dohode.


Obytné podkrovie pozostáva z obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchynským kútom, komory, spálne, detskej izby a kúpeľne s toaletou. Predáva sa bez zariadenia.


Stav nehnuteľnosti: Potraviny a pohostinstvo sú kompletne zrekonštruované, bez ďalších investícií. Obytná časť je po čiastočnej rekonštrukcii, nová kuchynská linka. Strecha eternit.


V júli 2020 bola vykonaná revízia elektrického zariadenia a plynového zariadenia. V dome sú namontované klimatizačné jednotky. Celá budova je chránená zabezpečovacím systémom. Dom bol postavený z tehál a kameňa.


IS: elektrina, plyn, verejný vodovod, žumpa. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom.


Dom je bez tiarch, kúpou voľný.


Energetický certifikát domu nebol vyhotovený.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.