Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Výhody LED svetiel vo vašej domácnosti

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.03.2021 - 618
LED svetlá sú odolné a efektívne možnosti osvetlenia. Nie sú náchylné na poškodenie kvôli svojej malej veľkosti. Ich bezkonkurenčný jas a dlhá životnosť vám poskytujú za prijateľnú cenu potrebný komfort. Ich vysoko intenzívne osvetlenie ponúka vynikajúce kvalitné osvetlenie vhodné do všetkých priestorov vo vašej domácnosti, vďaka čomu ich môžete použiť v kuchyni, obývacej izbe, chodbách a spálňach. Ušetria vám aj peniaze za účty, pretože spotrebujú oveľa menej energie ako tradičné žiarovky.

 

Ako je to možné?

Energetická účinnosť

Používanie LED svetiel pre domáci interiér zaručuje nízke náklady na energiu. Okrem toho vydržia dlho, takže vám poskytnú za vaše investované peniaze primeranú odmenu a vysoký svetelný komfort. Navyše, malé a obľúbené LED žiarovky GU10 neprodukujú teplo, vďaka čomu sú pre váš interiér aj mimoriadne bezpečné.

Biele svetlo

Základom pohodlia v interiéri je dostatok prirodzeného svetla. Toho je však, najmä v zime, menej, preto hľadáme alternatívu v podobe umelého. LED svetlá to prirodzené vynikajúco napodobňujú.

Pomocou tak kvalitného svetla môžete vo svojej domácnosti zvýrazniť aj detaily rôznych dizajnov. Najlepšie výsledky však dosiahnete, ak si zakúpite LED žiarovky spĺňajúce požiadavky najvyššej energetickej účinnosti. Vaše oči sa tak nemusia meniacim svetelným podmienkam prispôsobovať a nie sú unavené.

Flexibilný dizajn

Rozžiarte svoj domov pomocou LED svetiel a využite výhody ich flexibilného dizajnu a efektívneho osvetlenia. Malá veľkosť LED svetiel vám umožňuje umiestniť ich kamkoľvek. Môžete sa rozhodnúť použiť tieto svetlá nezávisle od seba alebo ich usporiadať do rôznych vzorov a systémov, aby ste dosiahli rôzne vizuálne svetelné efekty. Jednosmerná povaha osvetlenia tiež zaisťuje, že lúče, ktoré vyžaruje, sú zaostrené, čo vám umožňuje použiť ich na rôzne výsledky.

Vyskúšajte preto aj vy, aké je to s LED osvetlením krásne a pohodlné.

Zdroj obrázka:Giedriusok/Shutterstock.com