Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Vyhnite sa typickým chybám pri zariaďovaní predsiene

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.07.2022 - 411
Možno si poviete, že je to len chodba, v ktorej pri zariaďovaní nemôžete nič pokaziť. Nie je to však pravda. Práve predsieň je prvá časť interiéru, s ktorou sa naši hostia stretávajú. Vytvára prvý dojem a je často najväčšou vizitkou. Urobiť chybu, že zariadenie tohto priestoru zanedbáte, nie je preto dobré riešenie.

Ako sa však vyhnúť typickým obytným pasciam?

Podcenený potenciál predsiene

Chodba je často degradovaná na priepust na špinu a outdoorové oblečenie. Prvá izba bytu alebo domu však ponúka oveľa viac. Rozpoznať a využiť jej potenciál je preto základ úspechu.

Venujte chodbe toľko pozornosti a plánovania ako obývačke, kuchyni či kúpeľni. Keď sa vrátite domov, odvďačí sa vám maximálnou organizáciou, štýlom a úsmevom na tvári.

Objemný nábytok vymeňte za sektorový

Šatňa sa prehýba pod horami búnd, nad hlavu vysoké skrinky na topánky ponúkajú priestor pre futbalový tím tenisiek a na poličkách sú poukladané reklamné brožúry z posledných štyroch týždňov. Prehnané? Možno. V úzkych chodbách starých budov by ste však nemali podceňovať vizuálny vplyv príliš veľkého nábytku.

V malých chodbách stavte na úzke úložné priestory a riešenia regálov. Lepšie sú háčiky na kabáty alebo jemné prúžky ako plnohodnotný nábytok z masívu. Tam, kde nie je absolútne žiadne miesto na skrinku na topánky, môže stačiť úzka polica. Prípadne môžete využiť moderný sektorový nábytok, ktorý sa priestoru jednoducho prispôsobuje.

Nedostatok svetelných zdrojov

Jediné svetlo v strede chodby poskytuje tlmené osvetlenie priestoru bez akcentu. Pracujte preto na chodbe s rôznymi zdrojmi svetla. Malé a dodatočné svetelné zdroje, ktoré poskytujú nepriame alebo tlmené svetlo, dodávajú malým chodbám hĺbku a pomáhajú pri jej štruktúrovaní. Pod dodatočným a správnym osvetlením takéhoto priestoru viac vynikne aj váš nový predsieňový nábytok.

Príliš strohé zariadenie

Vešiak a rohožka sú pre mnohých postačujúce vybavenie chodby. Je to praktické, ale nie domáce a útulné. Ako všade v živote, aj na chodbe sú fundamentalistické riešenia nepríjemné. Preto skombinujte odolné podlahové krytiny, nástenné farby a čistiace rohože z obľúbeného obchodu s kvalitným predsieňovým nábytkom, svetlami a doplnkami. Vďaka nim bude tento dôležitý priestor domu vyzerať ako príjemné predĺženie obývačky.

Zdroj obrázka: brizmaker/Shutterstock.com