Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Vyberte si pre váš dom to najlepšie schodisko

Redakcia Predajprenajom.sk - 24.08.2020 - 1045
Plánujete postaviť dvojpodlažný dom? Ak je váš vysnívaný projekt ešte len vo výstavbe, budete potrebovať nejaké schodiskové inšpirácie. My ich pre vás zopár máme.

 

Funkčnosť je pri výbere schodiska rozhodujúcim faktorom, v popredí vášho rozhodovania však musí byť aj dizajn. Áno, schodisko slúži na to, aby ste sa dostali z jednej úrovne na druhú, ale schody na mieru dodajú vášmu domu štýl a vylepšia celý jeho interiér.

Vyjadrite svoju individualitu

Na mieru vyrobené schodisko vám ponúka príležitosť vyjadriť svoj kreatívny vkus a zároveň upozorniť na vnútornú štruktúru vášho domova. Ako kľúčový dizajnový prvok chcete zabezpečiť, aby vaše schodisko bolo v súlade s vaším štýlom a aby vášmu novému domovu dodal ten správny charakter.

Pri výbere schodiska to bude ale predsa len trochu náročnejšie. Musíte si vybrať nielen formu a prevedenie schodiska, ale aj materiály, ktoré sa použijú pri jeho konštrukcii. Tie sa postupne vyvinuli do originálnych povrchov, presne tak, aby poskytovali väčší zmysel pre priestor a vizuálnu príťažlivosť. A vhodne zvolené obloženie schodov vás o tom určite presvedčí.

Praktickosť je pri výbere schodov kľúčová

Aj keď je pomocou dobrého výberu vhodných materiálov docieliť estetiku  a príjemné vizuálne vnímanie jednoduché, praktickosť a funkčnosť by nemali zostať na vedľajšej koľaji. Zvážte preto materiály schodov, obkladu a zábradlia, aby ste zaistili, že vaše nové schodisko bude pre vás a vašu rodinu životaschopné. Ak máte doma alebo vo vašej domácnosti deti alebo staršie osoby, zábradlie a povrchová štruktúra schodov by mali byť na vašom zozname preferencií tiež.

Preto sa sami seba pred výberom vhodných schodov na záver ešte pre istotu opýtajte, či:

  • Sú pre vás veľkosť, priestor a rozloženie kľúčové faktory?
  • Ako zvolený dizajn schodov ovplyvní  váš priestor?
  • Aký druh osvetlenia k schodom potrebujete?
  • Je cena kľúčovým faktorom?

Po zvážení všetkých dôležitých detailov sa k novým schodom určite dopracujete. Tiež si nezabudnite na ich kúpu a inštaláciu prizvať odborníkov.

Zdroj obrázka: Photographee.eu/Shutterstock.com