Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Róbert Petrík
petrik@vasereality.sk
0904 312 227

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt s loggiou, Vrbové

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Vrbové
Ulica
M. A. Beňovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.08.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Róbert Petrík VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0904 312 227

Popis nehnutelnosti

178909 - Ponúkam na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 54 m2 vo Vrbovom na ulici M.Beňovského. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 5 poschodového bytového domu a dispozične pozostáva z predsiene, 2 izieb, kuchyne s loggiou /cca 3 m2/, kúpeľne, samostatného WC a latkovej pivnice. Byt prešiel v r. 2010 kompletnou rekonštrukciou pri ktorej boli vymenené plastové okná, vymurované jadro, omietky, dlažby, plávajúce podlahy, radiátory a bezpečnostné vchodové dvere. Celkové mesačné náklady na byt predstavujú 147€ + 23€ el. a plyn /2 osoby/. Bytový dom má novú strechu a plastové vchodové dvere s el, vrátnikom.

Cena 69 000 €


Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk