Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 855 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Budova obchodu a služieb, Hlavná ulica Vráble. Súdny spor je už vyriešený, ku kúpe hneď. Rezervované.

  • Komerčné objekty, Predaj, Nitra, Vráble | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Vráble
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
477 m2
Celková plocha
453 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
11.04.2023
Aktualizované
13.02.2024
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na predaj dlhoročná zabehnutá Budova obchodu a služieb spolu s dvorom vo Vrábloch na Hlavnej ulici. Zastavaná plocha budovy je 477m2, dvor má 453m2. V budove sú obchodné a skladové priestory, socialne priestory. Do budovy je pripojená elektrina 220 a 380V, kanalizácia, plyn je pritiahnutý do dvora, voda z vlastnej studne. Vykurovanie je elektrickými akumulačkami. Pod budovou je aj pivnica v ktorej je čerpadlo na vodu. Väčšia časť budovy je v prenájme, ktorý je fungujúci a môže pokračovať. Vo dvore je aj prístrešok pre dve autá, jeho cena je 7000€. Ak kupujúci nebude mať o neho záujem tak bude odstránený. Cena budovy a pozemku je vrátane provízie Realitnej kancelárie za realitný aj právny servis. Viac info na 0905 799 881