Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mikešová
maklerskalica@karinpartners.sk
0902 566 396

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na predaj Vitanová, okr. Tvrdošín

Typ
Predaj
Okres
Tvrdošín
Mesto
Vitanová
Ulica
Nová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
524 m2
Pridané
03.12.2022
Aktualizované
10.01.2023
Zuzana Mikešová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0902 566 396

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite v obci Vitanová, okr. Tvrdošín. Pozemok o rozlohe 524 m2 sa nachádza v zastavanom území obce, je rovinatý a v súčasnosti evidovaný na liste vlastníctva ako záhrada s možnosťou výstavby rekreačnej chaty ako aj rodinného domu. Všetky IS sú v dosahu.

 Lokalita  : 500 m od lyžiarskeho strediska SKI VITANOVÁ VRCHDOLINKY a je priamo prístupné z cesty III. triedy na trase Trstená – Vitanová - Oravice. Daná oblasť sa nachádza v pohraničnej oblasti, s dobrým prepojením do Poľska - Hraničný prechod Suchá Hora - Chocholów sa nachádza len 5km od strediska, hraničný prechod Trstená –Chyžne 10 km. Oravská priehrada , Roháče a Liptov sú na dosah. Termálne kúpaliská v Oraviciach, Poľsku (Chochołów) a na Liptove sú len na skok od areálu.

Lyžiarsky areál sa nachádza len 22 km od Zakopaného a je vyhľadávaným strediskom.

Zjazdovky sú pravidelne upravované a podľa potreby zasnežované. Celková dĺžka zasnežovaných tratí je 4,1 km. Nadm. výška. základne zjazdoviek 725 m n.m.
Nadm. výška. vrcholu zjazdoviek 968 m n.m.
Prevýšenie 243 m
Celková prepravná kapacita 3600 osôb / hodina

CENA: 55 000 €

Kontakt a viac info o nehnuteľnosti:

Zuzana  Mikešová  0902 566 396 

E-mail: maklerskalica@karinpartners.sk

 V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.