Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj luxusný 2-izbový apartmánový byt vo Veľkom Slavkove

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Ulica
Veľký Slavkov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Typ stavby
Kamenná
Stav objektu
Novostavba
Pridané
07.01.2021
Aktualizované
24.02.2021
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2-izbový apartmánový byt v obci Veľký Slavkov, ktorý je vzdialený len 5 minút cesty autom od okresného mesta Poprad a 8 minút cesty autom od mesta Vysoké Tatry. Apartmán, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019 sa nachádza na prízemí apartmánového komplexu, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. Celková podlahová plocha apartmánu je 43 m2. V apartmáne sa nachádza vstupná chodba, spálňa, kuchyňa spojená s obývačkou a kúpeľňa. Apartmán sa predáva kompletne zariadený, takže ušetríte množstvo času so zdĺhavým sťahovaním. Apartmán je možné využívať na celoročné bývanie, prípadne rekreačne. K apartmánu prislúcha pivnica o celkovej výmere 4 m2, spoločná záhrada pre všetky apartmány nachádzajúce sa v apartmánovom komplexe a klenbová stavba o celkovej výmere 21 m2, z ktorej sa pohodlne dostanete priamo na záhradu. Klenbová stavba sa nachádza priamo pod apartmánom a je možné ju využiť ako skladový priestor pre bicykle, korčule, náradie prípadne kočík. V budúcnosti je možné v klenbovej stavbe vybudovať saunu, vírivú vaňu, privátne wellness, fitness alebo z nej spraviť schody priamo do apartmánu, čím získate ešte väčší apartmán so schodiskom. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore. Pozemok je oplotený a vybavený modernou posuvnou bránou ovládanou diaľkovým ovládačom. Apartmán je k dispozícii ihneď. V apartmáne je možné nahlásiť trvalý pobyt a dá sa financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Pri rýchlom a serióznom jednaní je možná dohoda na cene!

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle 0907 862 139 alebo e-mailom recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.