Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 265 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jozef Halás
judr.halas@gmail.com
903282677

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok vo Veľkých Ozorovciach

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Ulica
Veľke Ozorovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
2970 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
02.08.2020
Aktualizované
02.08.2020
Jozef Halás Terareal

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahli slnečný pozemok v obci Veľké Ozorovce, nachádzajúci sa cca 35 km od Košíc, 8 km od Sečoviec a cca 17 km od Trebišova. Veľké Ozorovce sú pod východným upätím Slanských vrchov. Pozemok o rozlohe 2970 m2 má šírku 23,11m a dĺžku 128m. Pozemok je situovaný s orientáciou východ - západ, je na začiatku obce od Malých Ozoroviec a je v miernom svahu. Inžinierske siete elektrina a plyn sú na pozemku, taktiež je na pozemku studňa cca 10m s výdatným zdrojom vody. Pozemok spĺňa všetky podmienky k vydaniu stavebného povolenia obcou Veľké Ozorovce. Majiteľ nehnuteľnosti zabezpečil vypracovanie geometrického plánu, ktorým zrušil pôvodnú stavbu na pozemku a taktiež rozdelil pozemok o rozlohe 2970 m2 na dva pozemky o rozlohe identických 1485m2, ktoré sú riadne zapísané na liste vlastníctva. Cena pozemku je 12Eur/m2, t.j. 35 990 Eur. Dôvodov prečo kúpiť práve tento pozemok je viacero, takto pripravených stavebných pozemkov k výstavbe v danej obci nie je veľa, susedné pozemky sú obývané s dobrými susedmi a hlavne list vlastníctva je bez tiarch a iných zápisov. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá aj právna pomoc ( kúpno - predajná zmluva, návrh na vklad, odhlášky elektriny a pod. ). Realitné kancelárie prosím nevolať, uprednostňujem platbu v hotovosti pred hypotekárnym alebo iným úverom. Kontakt : 0903 282 677.