Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2i byt na predaj, len 10 min od Bystrá, Tále - Valaská

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Valaská
Ulica
Švermova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
50 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
05.12.2022
Aktualizované
15.02.2023
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Byt o výmere 50m2 sa nachádza v obci Valaská - okres Brezno, len 10 min. od známych lyž. stredísk Tále, Mýto pod Ďumbierom, Hronec - Hlobišov. Situovaný je na 5. poschodí, prešiel renováciou - kompletné nové rozvody elektriny, vody, plastové okná, lam. podlahy, interiérové dvere, vstupné protipožiarne dvere, murované jadro, kuchynská linka s novými spotrebičmi (vstav. rúra, vstav. varná doska, digestor, umývačka riadu). Ku bytu prislúcha pivnica. Bytový dom je zateplený, izolácie najvyššieho a najnižšieho podlažia, stierky v byt. dome, vstupné dvere, okná na poschodiach, nové zábradlia. Mesačné náklady 120,- EUR + elektrina. Byt má pekný výhľad, obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií. Poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku pre viac podobných nehnuteľností.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.