Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predané: STAVEBNÝ POZEMOK 643 m2, VAĎOVCE

Typ
Predaj
Mesto
Vaďovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
643 m2
Pridané
31.08.2019
Aktualizované
13.09.2019
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100645, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
Na základe zmluvy o výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 643 m2 situovaný v katastrálnom území obce Vaďovce v okrese Nové Mesto nad Váhom. Pozemok pozostáva z 3 navzájom susediacich parciel, ktorých výmery sú 611 m2, 8 m2 a 24 m2. Pôdorysne má pozemok tvar písmena "L". Pozemok je umiestnený v zastavanom území (intraviláne) obce medzi dvomi súbežnými ulicami s jestvujúcou zástavbou samostatne stojacich rodinných domov. Všetky 3 ponúkané parcely sú na liste vlastníctva vedené ako "zastavané plochy a nádvoria". Pozemok je rovinatý, obidve prístupové cesty k pozemku sú asfaltové. Pozemok je prístupný z oboch ulíc, čo je výhodou pri voľbe budúcej výstavby (pri voľbe veľkosti, typu a prípadne počtu stavieb, ich umiestnenia a orientácie na samotnom pozemku), nakoľko jestvujúce inžinierske siete je možné využiť z oboch ulíc. Šírka pozemku z prvej ulice je 41 m, šírka pozemku z druhej ulice je 12,5 m. Pred pozemkom (v oboch uliciach) sú v zemi umiestnené jestvujúce inžinierske siete (obecný vodovod, obecný plynovod), elektrické vedenie je pozdĺž oboch ulíc vedené nad zemou - ako vzdušné. Kanalizácia v obci zatiaľ nie je vybudovaná. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.