Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Uľahčite si zariadenie domu a bývanie s výhodami laminátovej podlahy

Peter Miklos - 01.03.2021 - 780
Len málo produktov vo svete domácich úprav zaznamenalo taký rozmach ako laminátové podlahy. Produkt je uvádzaný na trh ako odolný, nákladovo efektívny a ľahko inštalovateľný podlahový materiál, ktorý splní vaše očakávania.

Pokiaľ ide o výhody laminátových podláh ako stavebného materiálu, všetko, čo ste o lamináte čítali alebo počuli, je pravda. V skutočnosti by ste ťažko hľadali lepší a tak cenovo výhodný povrch, ktorý sa pýši nasledovnými vlastnosťami.

Trvanlivosť

Odolnosť proti poškriabaniu nie je jediným prínosom laminátu. Laminátová podlaha je tiež odolná proti nárazom, škvrnám a pri vystavení slnečnému žiareniu nevybledne. Samozrejme, treba si na takto kvalitnú podlahu v Bratislave vybrať aj overeného dodávateľa.

Ľahká inštalácia

Žiadny podlahový materiál sa neinštaluje ľahšie ako laminátové podlahy. Veľa z toho súvisí so skutočnosťou, že laminát vytvára plávajúcu podlahu, čo znamená, že nemusí byť pribitá alebo prilepená k podkladu. Ďalším dôvodom, prečo je laminát tak ľahko inštalovateľný, súvisí s tým, ako sa dosky navzájom spájajú. Dosky do seba jednoducho zapadajú.

Skvelý vzhľad

Laminát je skutočne skvelá vec, pretože tiež dokonale alternuje akýkoľvek materiál. Pri minimálnej cene tak môžete mať doma podlahu ako z pravého dreva, kameňa alebo dlažby, a pritom to bude stále tá obľúbená laminátová podlaha za výbornú cenu.

Všestrannosť

Ďalšou výhodou je, že laminátové podlahy môžu byť inštalované na takmer akýkoľvek podklad, vrátane betónu, dreva, preglejky, OSB dosky alebo PVC. A keďže sa nerozširuje ani nezmršťuje ako skutočné drevo, je to dobrá podlaha i pre použitie v oblastiach, kde podlaha z tvrdého dreva nie je ideálnou voľbou, napríklad v inštaláciách nižšej triedy. Tak sa o tom presvedčte.

Zdroj obrázka:vovidzha/Shutterstock.com