Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 003 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ MUROVANÁ CHATA UDIČA - POZEMOK 1100 m2

Typ
Predaj
Mesto
Udiča
Mestská časť
Upohlav
Ulica
Udiča
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
1100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
16.11.2017
Aktualizované
08.08.2018
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175310 V krásnom tichom prostredí v blízkosti lesa predáme trojpodlažnú murovanú chatu s úžitkovou plochou 70m2. Do chaty je zavedená voda z vlastnej studne a elektrina. V roku 2004 prešla kompletnou rekonštrukciou - nové podlahy, v prízemí podlahové kúrenie a zateplenie, nový krb, 2 x vchodové bezpečnostné dvere, zabezpečenie alarmom. Je ihneď k dispozícii na celoročné užívanie, ostáva komletne zariadená s TV a satelitom.
Vedľa chaty je postavený vonkajší prístrešok s krbom.

Dispozičné riešenie: Prízemie - oddychová miestnosť, sauna, kúpeľňa, wc. 1 podlažie - zádverie, obývacia miestnosť s krbom, kuchynka, terasa. 2 podlažie - spálňa s balkónom.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika, cykloturistika, krb, sauna, altánok. Cena 58 490 €

Vac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Monika Pagáčová, 0907 373 255, alebo na e-mail adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky