Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Túžite po zmene priestoru? Vyskúšajte silu a význam bytového textilu

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.08.2020 - 588
V závislosti od zvoleného štýlu a smeru môžu textílie v interiéri zastávať dominantnú aj sekundárnu úlohu. Dokážu vytvoriť originálnu atmosféru a plniť množstvo funkcií. Samozrejme, závisí od toho, ako dobre si ich vyberiete a na aký účel ich použijete.

My máme pre vás v tomto smere niekoľko dobrých a praktických rád.

Čalúnenie nábytku si vyžaduje výber vhodnej poťahovej látky

Jedným z najvhodnejších spôsobov využitia originálnej textílie je čalúnenie nábytku. Na tento účel sa najviac využívajú prírodné, zmiešané a umelé vláknité textílie. Vhodné sú ale husté materiály odolné proti opotrebeniu, ktoré sú zároveň odolné aj voči vyblednutiu a absorpcii vlhkosti, ako je žakár, gobelín, velúr, damašk, mikrovlákno a iné. Samozrejme výber ovplyvňuje aj štýl miestnosti, avšak, pred aplikáciou vhodnej poťahovej látky myslite aj na jej kvalitu

Pri závesoch sa orientujte podľa typu a veľkosti okna

Závesy svoje čaro ešte nestratili. Naopak, majú výborné úžitkové a dekoratívne vlastnosti. Zdobia okolie okien a dverí, zónujú miestnosť a sú dokonalou dekoráciou nábytku. Vyznačujú sa veľkou variabilitou štruktúry, typov záhybov, vzorov a uchytenia. Všetko to ale závisí od toho, aký bytový textil si na ich výrobu zvolíte.

Posteľné prikrývky, vankúše a poťahy na nábytok

Na dekoratívne prikrývky na posteľ, vankúše a podložky môžete použiť takmer akúkoľvek látku, odporúčame vám ale zvážiť prírodné textúry, a to najmä v detských izbách alebo v spálni. Ideálne sú bavlna, ľan, vlna alebo hodváb.

Svoje čaro majú aj nástenné koberce, textilné tapety alebo prehozy na posteľ. Pri výbere vhodnej textílie nie je ale dôležitý iba materiál, ale aj správna farba, vzor a umiestnenie. Nájdite si tiež šikovné ruky krajčírky a uvidíte, že s pomocou vhodných textilných materiálov sa vám podarí váš interiér premeniť k vašej maximálnej spokojnosti.

Zdroj obrázka: AKA-PHOTO/Shutterstock.com