Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Stavebný pozemok v Konskom - Podhradí.

Podhradie, Konské Arrow

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V MARTINE

Martin, . Arrow

Posledné stavebné pozemky Trnovo Medovárka

Trnovo Arrow

Predám pozemok v Martine - mestská časť Záturčie. 10009 M2.

Martin, Lazík Arrow

ID 3010 Predaj: Pozemok 510 m, Strečno

Strečno, Strečno Arrow

BV REAL Na predaj pozemok obec Čremošné FM1977

Čremošné, Čremošné Arrow

BV REAL Na predaj pozemok Slovenské Pravno FM1987

Slovenské Pravno, - Arrow