Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V MARTINE

Martin, . Arrow

Posledné stavebné pozemky Trnovo Medovárka

Trnovo Arrow

Pozemok v Martine, mestská časť Záturčie. 10009 M2.

Martin, Lazík Arrow

ID 3010 Predaj: Pozemok 510 m, Strečno

Strečno, Strečno Arrow

Pozemok na podnikateľké účely

Turčianske Teplice, Diviaky Arrow

Predaj lesného pozemku

Čremošné Arrow

BV REAL Na predaj pozemok obec Čremošné FM1977

Čremošné, Čremošné Arrow

BV REAL Na predaj pozemok Slovenské Pravno FM1987

Slovenské Pravno, - Arrow