Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 089 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivan Sivák
sivak@mgreal.sk
0949282829

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Okamžitá kúpa: súrne min 3.izb dom ihneď k dispozícii k obývaniu-celý okres Myjava a NMnV

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Kúpa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.01.2018
Aktualizované
13.01.2018
Cena 75 000,00 €
Ivan Sivák MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ilustračné foto pre predstavu:Kúpa dom,chalupa: Okres Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková od 100m2, zastavaná min 130m2, pozemok min 300m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové, eurookná. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, rohová vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, lokálne, podlahové, krb. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: slnečný, pekný výhľad, škola, škôlka, zastávka autobusu, dieľňa, turistika, cykloturistika, altánok. Cena 50 000 - 75 000 €