Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - investičný pozemok v Trnovci, okr. Skalica

  • Pozemky, Predaj, Skalica, Trnovec | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Skalica, Trnovec | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Skalica, Trnovec | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Skalica, Trnovec | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Skalica, Trnovec | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Trnovec
Ulica
Trnovecká
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 220 000,00 €
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj investičný pozemok v katastri obce Trnovec, len niekoľko kilometrov od mesta Holíč, určený na výstavbu 12-tich rodinných domov - Rezort Trnovec.

[red]POPIS:[/red]

Celková výmera pozemku je 9985 m2. Z toho je cca 2000 m2 brehový porast, 2700 m2 sú spoločné plochy a zvyšok je rozdelený na 12 stavebných parciel určených na výstavbu radových rodinných domov v uzavretom rezorte. Pozemky sú cca od 300 do 900 m2.

[red]LOKALITA:[/red]

Obytná zóna na okraji obce Trnovec, okres Skalica. Atraktívny región, kľudné, tiché, neznečistené prostredie. V blízkosti golfové ihrisko (18 jamiek, Skalica 8 km) a športové letisko. Pokojná lokalita s výbornou dostupnosťou na hlavné trasy (Bratislava 90 km, Brno 70 km, Viedeň 120 km).

CENA:

220.000,- EUR TOPPONUKA