Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 691 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom, centrum mesta, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
598 m2
Celková plocha
598 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
06.10.2022
Cena 400 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom, v blízkosti centra mesta Trnava. Výborné napojenie na obchvat a diaľnicu. Tichá lokalita. Rodinný dom komplet podpivničený. V dome je garáž s montážnou jamou. Pozemok o rozlohe 598 m2. Na pozemku hospodárske budovy a skleník. Rozmer domu: 11 x 11 m. Samostatné schodisko. Na prvom poschodí izba, obývačka, kúpeľňa, kuchyňa. Na druhom poschodí 3 izby, kúpeľňa, 2 balkóny. Na pozemku odstavná plocha pre 2 autá + garáž. Dom prešiel rekonštrukciou: strecha, plastové okná, obe kúpeľne. Stav: Čiastočná rekonštrukcia. Úžitková plocha: 280 m2. Zastavaná plocha: 110 m2.


Cena nehnuteľnosti je 400 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264