Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 841 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom, centrum mesta, Trnava.

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
598 m2
Celková plocha
598 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
10.05.2023
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom, v blízkosti centra mesta Trnava. Výborné napojenie na obchvat a diaľnicu. Tichá lokalita. Rodinný dom komplet podpivničený. V dome je garáž s montážnou jamou. Pozemok o rozlohe 598 m2. Na pozemku hospodárske budovy a skleník. Rozmer domu: 11 x 11 m. Samostatné schodisko. Na prvom poschodí izba, obývačka, kúpeľňa, kuchyňa. Na druhom poschodí 3 izby, kúpeľňa, 2 balkóny. Na pozemku odstavná plocha pre 2 autá + garáž. Dom prešiel rekonštrukciou: strecha, plastové okná, obe kúpeľne. Stav: Čiastočná rekonštrukcia. Úžitková plocha: 280 m2. Zastavaná plocha: 110 m2.


Cena nehnuteľnosti je 315 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264