Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 3 izbový byt 72 m2 Hlohovec FM1589

Hlohovec, Koperníková Arrow

Predám 3-izbový apartmán na Slnečných jazerách v Senci

Senec, Slnečné jazerá Arrow

3 izbový byt na predaj v Galante v kľudnej časti

Galanta, Železničiarska Arrow

DIZAJNOVÝ LUXUSNÝ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Štvrť SNP

Galanta, Štvrť SNP Arrow

Na PREDAJ 3 izbový byt s veľkorysou metrážou v Pezinku

Pezinok, L.Novomeského Arrow

Veľkometrážny romantický 3 - izbový byt s terasou Dona Sandtnera PK

Pezinok, Dona Sandtnera Arrow