Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 844 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný 3 izbový byt, francúzsky balkón, ul. Študentská, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Študentská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
70 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.02.2023
Aktualizované
10.05.2023
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj pekný 3 izbový byt v Trnave, ul. Študentská. Byt je na druhom poschodí. Časť bytu je otočená do uzavretého dvora. Dispozícia: vstupná chodba, špajza, priestranná kuchyňa, kúpeľňa s WC (spojené), 2 samostatné izby, do ktorých sa ide z obývacej miestnosti. Z chodby sa ide do obývacej miestnosti, sú tu 2 francúzske balkóny. Z obývacej miestnosti sa ide do spálne a detskej. Detská izba so vstavanou skriňou, je otočená na Študentskú ulicu. Výhľad na fontánu. K bytu prislúcha parkovacie miesto vo dvore, a pivnica. Výmera bytu: 70 m2. Tiché bývanie v centre mesta. Byt po čiastočnej rekonštrukcii. K bytu bol vypracovaný architektonický projekt na prerábanie. Okná, žalúzie vymenené, pôvodné zrenovované podlahy. V byte je klimatizácia. Mesačné náklady do 150 EUR plus elektrina.
Cena nehnuteľnosti je 179 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264