Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 696 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj krásny zariadený byt s balkónom, centrum mesta, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
historické centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Celková plocha
39 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
06.10.2022
Cena 155 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj krásny byt s balkónom v centre mesta Trnava. Byt sa nachádza za mestskými hradbami, v priamom dosahu do historického centra mesta. Lokalita poskytuje kompletnú infraštruktúru a pohodlné bývanie v tichom prostredí. Byt sa nachádza na 1. poschodí. Bytový dom vo veľmi dobrom stave, zateplený, udržiavaný. Byt má rozlohu 33 m2, loggia je 6 m2. K bytu prislúcha pivnica o výmere 3,6 m2. Byt v roku 2021 prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane jadra, elektriny, vody, kuchyne, podláh, dlažby, sanity, dverí. Hodnota rekonštrukcie bytu cca 45 000 EUR. Byt sa predáva komplet zariadený, vrátane nábytku a kvalitných spotrebičov. Ihneď voľný k nasťahovaniu.


Cena nehnuteľnosti je 155 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.


KONTAKT: +421 944 328 264