Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Útulný 2 izbový byt na predaj v obci Biely Kostol - Trnava – Novostavba

Biely Kostol, Okružná Arrow

SUPER PONUKA!!! 2 izbový byt Sládkovičovo Školská, 1.p/1, 48 m2, tehlová bytovka zateplená, 2 pivnice, vlastné kúrenie, gamatky, dvor, záhradka, garáž 85.500 €

Sládkovičovo, Sládkovičovo Arrow

P R E D A J 2 izbový byt s parkovacím státím, komplex Viladomy Senec

Senec, Dlhá Arrow

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT 87 m2 S VEĽKOU ZÁHRADOU 417 m2, HRUBÁ BORŠA

Hrubá Borša, . Arrow