Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 845 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.art. Nora Žalúdeková
nora.zaludekova@deltaproperty.sk
+421 902 327 970

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Investičná príležitosť, Liptov-JASNÁ Nízke Tatry, 800m2

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
262 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
27.11.2020
Aktualizované
27.11.2020
Mgr.art. Nora Žalúdeková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 902 327 970

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj Rodinný apartmánový dom v Demänovej na 800 m2 pozemku.

DOM: Zastavaná plocha domu je 117 m2 s úžitkovou plochou 262m2. Táto plocha pozostáva z 3 obývateľných podlaží, 1PP a 1NP sú samostatne uzamykateľné. Dom má 6 izieb a 5 kúpeľní s celkovou kapacitou 18(komfort)-24 (max) ľudí. Je kompletne zateplený s možnosťou nadstavby 1 celého podlažia.

ZÁHRADNÝ DOM: Zastavaná plocha záhradného domu s nádvorím je 106 m2. Súčasťou domčeka je miestnosť na posedenie, ping-pong, kotlík na guľáš či gril. Objekt má vypracovaný projekt na výstavbu wellness zariadenia.

ZÁHRADA: Záhrada má rozlohu 577 m2 ktorej súčasťou je aj odstavná plocha pre autá či loptové hry. Na pozemku sa nachádza trampolína, detská preliezka a pieskovisko.

PARKOVANIE: Kapacita 5 áut a je umiestnené na pozemku vedľa domu.

ZARIADENIE: Dom je kompletne zrekonštruovaný pravidelne udržiavaný a renovovaný. Predáva sa kompletne zariadený: kuchynské linky so spotrebičmi, chladničky, skrine, postele, sedačky a televízory.

LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najdynamickejšie rastúcich lokalít Slovenska - na Liptove. V okruhu 200 metrov sa nachádza novopostavený rezort PINIUS s kompletnou športovou a rekreačnou vybavenosťou leto/zima (požičovňa lyží, e-bikov, bicyklov, e-nabíjačky, detské ihriská, reštaurácia s výbornými steakmi). Penzión je v tejto lokalite vyťažený celoročne kvôli zimným (Jasná-Nízke Tatry, termálne pramene Bešeňová a Aquapark Tatralandia, Liptovský Ján) aj letným (Lanovka na Chopok, jaskyne, pamiatky UNESCO, vodácky areál, Tatralandia, kontaktná Zoo, veterný tunel, umelá vlna,bobová dráha, tarzánia, agroturistika, rybolov - Liptovská mara, turistika, cyklotrasy a iné ...) atrakciám a to poväčšine do 15 min autom. Penzión sa taktiež nachádza 150 m od 2 zastávok Ski-Busu do Jasnej čo je veľkou výhodou kvôli vyťaženosti tejto jedinej prístupovej cesty do lyžiarskeho strediska JASNÁ, a Aqua-busu do Tatralandie.  

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Dom so svojou polohou a výbornými referenciami ponúka raritnú investičnú príležitosť s dobrou návratnosťou, nízkymi nákladmi na prevádzku a možnosti ponechania aktuálnej správcovskej spoločnosti aj základňou stálych klientov. (Pre konkrétne informácie prosím kontaktujte makléra)   

Voľný ihneď!

CENA DOMU: 350 000 €

INTERAKTÍVNA VIRTUÁLNA OBHLIADKA: Nehnuteľnosť si môžete prezrieť aj pomocou našej virtuálnej prehliadky z pohodlia Vášho domova. 
Link 3D obhliadka:

https://my.matterport.com/show/?m=2NrHknxL81Z

*Penzión má výbornú polohu, tie najlepšie hodnotenia a stálu, spokojnú klientelu s perspektívnou budúcnosťou. 

Realitný maklér: Mgr. art. Nora Žalúdeková

Pre podrobnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.