Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ubytovňa pre zamestnancov v Trenčíne

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
K zábraniu
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
600 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.04.2021
Aktualizované
09.05.2022
Cena 8,00 €/deň
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY:  Momentálne obsadené !!! ponúkame Vám lacné ubytovanie v novo vybudovanej ubytovni v Trenčíne, s možnosťou krátkodobého, alebo dlhodobého pobytu. Ubytovanie je vhodné pre firmy, pracovné partie a agentúry dočasného zamestnávania. 
Dvojpodlažné ubytovacie zariadenie je vybavené dvoj, troj a štvor lôžkovými izbami, spoločným sociálnym zariadením a spoločnou kuchyňou na každom podlaží. Súčasťou ubytovne je vybavená práčovňa. Ubytovňa je vybavená vrátnicou a vlastnou SBS, pred ubytovňou sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest. Občianska vybavenosť veľmi dobrá, vedľa sa nachádza fitnescentrum, nákupné centrum MAX, BILLA, autobusová zastávka. Do centra cca 20 min peši. Cena na osobu /deň - 8,-€.

kontakt: Karin Trenčanová    0903 152 939                     Email: trencanova@vasereality.sk                     ID: 179582

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky