Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový útulný byt, 51 m2, Trenčín / Biskupice

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Biskupice
Ulica
Biskupická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.11.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 450,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v pokojnej časti Trenčína - v Biskupiciach. Byt s podlahovou plochou 51 m2 sa nachádza na 1.poschodí/1, v objekte so 4 bytmi postavenom v roku 2012. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatná izba, obývacia izba s kuchynským kútom, samostatné WC. Vybavenie bytu: kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou. Na podlahách v izbách je položená plávajúca podlaha, v ostatnej časti bytu keramická dlažba. Interiérové i vchodové dvere masívne, eurookná. K dispozícii je samostatná miestnosť mimo bytu (na prízemí objektu), ktorá je určená na umiestnenie práčky. Bez pivnice a balkóna. Požiadavky majiteľov na nájomcu: nefajčiar, bez detí a zvierat. Cena prenájmu 450,- eur/mesiac ( 350,- eur nájomné + 100,- eur energie). V blízkom okolí bytu kompletná občianska vybavenosť, vynikajúce napojenie na diaľnicu. K dispozícii od 1.12.2022. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk