Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
office
info@b4reality.sk
0000000000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EKO dom, pozemok 544 m2, Trenčianske Jastrabie - NOVÁ CENA - jarná akcia

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Trenčianske Jastrabie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
3
Pridané
12.03.2020
Aktualizované
27.03.2020
office B4 REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj novostavba prírodného rodinného domu v Trenčianskom Jastrabí v nízkoenergetickom štandarde.
Dom sa nachádza v Trenčianskom Jastrabí, 10 min od Trenčína s pekným výhľadom na 4 svetové strany (2 cez susedov pozemok, kde sa už nebude stavať). Za domom sa už neplánuje výstavba, možnosť odkúpenia susedného pozemku. Z jednej strany ovocne stromy u suseda =) , z druhej možnosť dorobenia terasy so vstupom cez francúzske balkónové dvere z obývačky.

Dispozícia: vstupná chodba, WC, chodba, obývacia izba s kuchyňou, špajza, technická miestnosť, dve spálne. Vnútorný priestor cca 86 m2.
Domček je postavený z ekologických materiálov zaručujúcich ľahkú biologickú rozložiteľnosť (úplnú recyklovatelnosť ), dlhodobú funkčnosť a výbornú klímu v lete i v zime – hlinené omietky. Masívne aj mesačné drevo, lisovaná slama, drevovlákno, celulóza, hlinené omietky (pripadne aj podlahy - olejované vytvrdené bez spar s jednoduchou údržbou) - ktoré prirodzene najlepšie a najrýchlejšie vytvárajú dokonalú vlhkosť vzduchu a tým neškodia pľúcam, sú antistatické aj antibakteriálne.. Ideálne pre alergikov .

Kúrenie elektrické v stenách s termostatmi, (výhoda ohrevu akumulovanou masou, obzvlášť hlinenou) v kúpeľni a WC môže byt podlahové. Zvonku oteplené drevovláknitou doskou ,,STEICO" (hobra) a prevetrávanou fasádou z červeného smreku, ozdobný doplnok biela vápenná omietka. Celá stavba je difúzne otvorená. Strop s odkladacím priestorom cca 11 x 3 m zateplený celulózou hrúbky 45cm. Steny majú hrúbku izolácie tiež 44 cm. Vnútorné priečky sú z 80% nabíjaná hlina, kúpeľňa z pálenej z tehly. Drevené eurookná s trojsklom. RD je možno zakúpiť ako holodom, alebo po dohode možnosť dokončenia v štandarde ( cena sa odvíja aj od výberu materiálu ). Malá dohoda možná.
Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Ihneď k dispozícii. Kontaktujte makléra: Štefan Dobiaš Telefón: 0915 360 915 E-mail: dobias@b4reality.sk