Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EKO dom, pozemok 544 m2, Trenčianske Jastrabie - NOVÁ CENA

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Trenčianske Jastrabie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
3
Pridané
04.04.2020
Aktualizované
01.08.2020
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Kvalitný domček z prírodných materiálov na pozemku s celkovou výmerou 544 m2 - permakultúrny projekt. Slnečný pozemok len 12 km od Trenčína v slnečnom údolí, s peknými výhľadmi na okolie, v tichej časti dediny s ústretovým a príjemným starostom, ktorá ma všetko občianske vybavenie. Účelne navrhnutá dispozícia domu umožňuje si vychutnávať výhľady aj zvnútra. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, technickej miestnosti, chodby, kúpeľne s WC, špajze, dvoch izieb a veľkej kuchyne spojenej s obývačkou. Zloženie stien so 44 cm prírodnou izoláciou, doplnenou vhodným množstvom hlinených omietok, so zabudovaným regulovateľným vykurovaním v každej miestnosti, osloví aj náročných. Doplnkom sú drevené stropy, ktoré s hlinou dokonale spolupracujú a dodávajú každému priestoru ideálnu vlhkosť, ionizáciu vzduchu, tlmenie vysokofrekvenčného žiarenia, znižujú tlkot srdca a v noci a prehlbujú spánok. Náklady na chod domácnosti pre štvorčlennú rodinu by nemali presiahnuť podla energetického certifikátu primárnej energie A1 cca 70 eur mesačne. Plocha pozemku 544 m2 a 90 m2 obytnej plochy. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Ihneď k dispozícii.