Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj priemyselná montovaná hala 991 m2 s kancelárskymi priestormi - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
991 m2
Celková plocha
991 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
12.02.2021
Aktualizované
27.03.2023
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 179413 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčno-priemyselnú montovanú halu vo veľkom priemyselnom areáli na hlavnom ťahu v obci Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto nad Váhom.
Hala je vhodná pre viacúčelový zámer, disponuje vysokozdvižným stropným žeriavom, troma vysokými bránami, čím je možnosť vjazdu aj veľkými nákladnými vozidlami až z troch strán objektu.

Celková rozloha objektu - 991 m2
Rozloha výrobnej časti haly - 891 m2
Rozloha kancelárskych priestorov - 100 m2

Dĺžka výrobnej haly - 48,50 m
Šírka výrobnej haly - 18,32 m
Výška výrobnej haly - 10,85 m

Priemyselná hala je rozdelená na dve časti, menšiu časť a väčšiu časť, ktoré sú čiastočne prepojené, no v prípade potreby je ich možné úplne otvoriť.
Murovaná časť kancelárskych priestorov disponuje dvoma veľkými kanceláriami, menším skladom, šatníkom a sociálnym zariadením (WC, 2x umývadlo, sprcha), všetky tieto priestory sú priamo prepojené s výrobnou halou.
Do haly je zavedený elektrický silnoprúd (250 kW), kancelárska časť budovy je napojená na obecný vodovod a spoločnú žumpu, ihneď pred budovou kancelárie je vyvedená aj plynová prípojka.

V celom priemyselnom areáli je vybudovaná betónová prístupová komunikácia, pri kúpe tejto nehnuteľnosti budete mať automaticky právo prechodu a prejazdu po tejto komunikácií až k Vášmu objektu.

Cena nehnuteľnosti je 257 000 € bez DPH, cena zahŕňa halu s kancelárskymi priestormi, pozemkom pod celou budovou a taktiež všetky inžinierske prípojky.
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti je potrebné prikúpiť časť spevnenej plochy okolo budovy pre súkromný vjazd a parkovanie vozidiel, poprípade iného využitia, je možnosť Vami ohradenia tohto objektu.

V prípade záujmu je možné k tomuto objektu prikúpiť až 6 000 - 7 000 m2 okolitého pozemku pre ďalšie prípadné dobudovanie alebo rozšírenie podnikateľského zámeru.

Pre bližšie informácie ma kontaktujte kedykoľvek na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky