Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 i byt 81 m2 Topoľčany - Východ (Benátky) s loggiou

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Východ (Benátky)
Ulica
P. O. Hviezdoslava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.10.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 116 900,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny trojizbový byt v Topoľčanoch na sídlisku Východ (Benátky). Byt má loggiu so vstupom zo spálne. Nachádza s na 3. poschodí z 5. s výťahom. Byt prešiel rekonštrukciou: vymenené plastové okná, interiérové dvere, radiátory, plávajúce podlahy, stierky, murované bytové jadro, menené rozvody vody a odpady, menená kuchynská linka. Pod ohode s maiteľmi, môže zostať v byte aj niektorý nábytok. Byt je bez nutných ďalších investícií. Byt sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica s rozlohou 3 m2. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk