Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 466 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom obchodných priestorov - Topoľčany centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Centrum
Ulica
Škultétyho
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
07.04.2021
Cena 1 200,00 €/mes.
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Škultétyho. Dve miestnosti. Prvá vhodná ako kancelária alebo obchodný priestor - cca 48m2, druhá vhodná ako kancelária, sklad, prípadne zázemie - cca 18m2. Samostatné WC. Plocha: úžitková 66m2. Nachádza sa na prízemí, vchod z ulice. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet, alarm. Výhody: obchody. Cena 1 200 €/mesiac + DPH + energie (elektrina meračom, voda, kúrenie - rozpočtom)