Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Tipy na zariadenie interiéru, s ktorým urobíte dobrý dojem

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.03.2021 - 595
Vytvorenie inšpiratívneho interiérového dizajnu, ktorý urobí dobrý dojem nielen na vašich hostí, je to, čo každý majiteľ domu chce, pretože je to pekný pocit, keď sa doma cítite dobre a druhí vašu snahu a štýl obdivujú a ocenia.

Aby sme vám v tom pomohli, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov.

Dobré osvetlenie je základ

Osvetlenie dokáže urobiť alebo rozbiť aj ten najlepší interiérový dizajn. Ak sa teda chcete doma cítiť príjemne a mať krásny interiér, uistite sa že máte aj adekvátne osvetlenie. Závesné žiarovky sú najlepšou voľbou.

Pokiaľ však ide o závesné svetlá, vyberte si niečo, čo má neobyčajný a neobvyklý dizajn - taký, ktorý upozorňuje a dokáže vzbudiť vizuálne zameranie aj na ten najmenší detail decentného nábytkového kovania.

Pridajte trocha lesku

Jedným z najskvostnejších nápadov na interiérový dizajn, ktorý môžete vo svojom dome uplatniť, je pridať pútavý lesk, ako sú napríklad krištáľové doplnky, bronzový nábytok alebo ozdobné kúsky z mosadze či nehrdzavejúcej ocele. Štýlové kľučky a ďalšie iné pôsobivé nápady na interiérový dizajn sú jednoduchým riešením ako zapôsobiť a zároveň miestnosť plne sfunkčniť.

Ozdobte interiér kvetmi

Rastliny sú skvelým spôsobom, ako zvýrazniť krásu a jedinečnosť vášho domova zvonka aj zvnútra. Ak ale chcete, aby naozaj interiér vynikal, vyzdobte si ho veľkými rastlinami. Usporiadajte niekoľko veľkých rastlín na chodbe alebo ich umiestnite do svojej obývacej izby. Nestoja veľa peňazí a sú skvelým nápadom na vytvorenie príjemnej a zdravej atmosféry.

Ozdobte steny

Tapety sa stávajú čoraz častejšie požadovaným trendom. Ak chcete urobiť dojem na svojich hostí, ozdobte nimi aj svoje steny. Mnohé z nich majú atraktívne a neobvyklé vzory i farby. Veľmi dobrým riešením sú však aj klasické omietky a ich rôzne farebné odtiene, ktoré potom už en stačí kombinovať s krásnymi obrazmi.

Vyskúšajte, aké je to jednoduché.

Zdroj obrázka:Mobz/Shutterstock.com