Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Tipy ako ochrániť domov pred nebezpečnými hrozbami

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.12.2021 - 485
Ak chcete mať svoj domov v bezpečí, potom je ochrana dostupnými spôsobmi najvyššou prioritou! Našťastie na to dnes nemusíte nutne míňať obrovské sumy peňazí, pretože dobrá ochrana pred najväčšími a najčastejšími hrozbami môže byť aj jednoduchá, rozumná a cenovo dostupná.

Aj malé vylepšenia vo vašej domácnosti môžu spoľahlivo zabrániť tomu, aby ste sa stali vy alebo váš domov obeťou ohrozenia. Na to nemusíte vždy robiť rozsiahle zmeny. Všetko závisí od toho, ktoré bezpečnostné aspekty sú pre vás dôležité.

Profesionálne poplašné systémy

Asi najväčším odstrašujúcim prostriedkom pre zlodeja je poplašný systém – ak je navyše dobre viditeľný, môžete si byť istý, že páchateľ si vyberie menej stráženú nehnuteľnosť. Ak sa rozhodnete pre poplašný systém, v podstate ide o vonkajší plášť a vnútorný dohľad.

Prvý z nich popisuje ovládanie pomocou senzorov na oknách, dverách a iných sklenených plochách. V interiéri ide o dohľad s detektormi pohybu. Kombinácia týchto dvoch možností je samozrejme absolútne odporúčaná, aby sa zabránilo vlámaniu.

Ak preto nemáte na dvore strážneho psa, môžete si zaobstarať toho elektronického. Profesionálna elektrická zabezpečovacia signalizácia ho dokonale nahradí!

Kamerový systém to má pod palcom

Taktiež má zmysel vybaviť svoje priestory rovnako spoľahlivým kamerovým systémom. Táto metóda je v poslednej dobe čoraz populárnejšia, pretože má určite výhody. Video materiál môže pomôcť identifikovať a usvedčiť vinníkov bez najmenších a zbytočných problémov. Stačí si vybrať správny model a inštalovať ho na najviac ohrozené miesta.

Vyskúšajte inteligentné technológie

Pokiaľ ide o ochranu proti vlámaniu, „inteligentná technológia“ je už nejaký čas populárna! S inštaláciou aplikácie do mobilného telefónu máte nepretržitý prístup k okamžitému video materiálu z vášho domova.

Pomocou tejto funkcie môžete zapínať a vypínať svetlá, aj keď ste vonku alebo na dovolenke, takže neoprávnené osoby nadobudnú dojem, že je niekto doma. Niektoré z týchto inštalácií majú dokonca pripravené nastavenia, pomocou ktorých to vyzerá, akoby boli ľudia v miestnosti, čo je naozaj úžasné!

Tak na to myslite a v praxi sa o výhodách týchto bezpečnostných systémov presvedčte.

Zdroj obrázka: metamorworks/Shutterstock.com