Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Ladziansky
ladziansky@karinpartners.sk
0944 500 834

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na predaj komerčný 6ha pozemok - hlavný ťah Zvolen - Šahy

Typ
Predaj
Okres
Krupina
Mesto
Terany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
60120 m2
Pridané
17.06.2022
Aktualizované
17.06.2022
Cena 420 000,00 €
Juraj Ladziansky KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 500 834

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, priestranný, komerčný / priemyselný pozemok o veľkosti 60120 m2 s výbornou dostupnosťou, sieťami na pozemku a železničnou stanicou pri pozemku v obci Horné Terany nachádzajúcej sa na hlavnom ťahu Zvolen – Šahy. 

Pozemok sa nachádza v intraviláne obce a je značený v územnom pláne obce Terany ako „výrobné plochy“. V minulosti pozemok aktívne využívalo družstvo, ktorého pozostatky, ako budovy, silážne jamy, cesty a siete na pozemku stále figurujú. Na pozemku je niekoľko menších panelových cestičiek, ktoré sú v dobrom stave.   

Na pozemok je výborný prístup. Z hlavného ťahu Zvolen – Šahy je to len 750m po asfaltovej a obcou udržiavanej ceste. Ďalšou výhodou, čo sa dostupnosti týka, je už spomínaná železnica a železničná stanica Terany, ktorá hraničí s pozemkom. Vzdialenosť od Šiah 18km, Levíc 32km, Zvolena 54km. Pozemok je vhodný na výrobné, priemyselné, skladové účely, kamiónovú dopravu alebo logistický park.

Veľkosť pozemku: 60120 m2

Cena za m2: 7€

Pozemok je bez tiarch. 

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás.

kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o