Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 674 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Teplo domova, ktoré si zamilujete a oceníte počas celého roka

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.12.2021 - 218
Nič viac vám v interiéri neposkytne a nenavodí pocit uvoľnenia a príjemného tepla ako kvalitný krb. Aj z tohto dôvodu sa tieto doplnky stávajú v súčasnosti čoraz viac žiadané.

Výhod krbov, s ktorými vás teraz zoznámime, je ale oveľa viac, tak sa poďte spolu s nami na ne pozrieť a možno budete nad jeho inštaláciou v interiéri uvažovať aj vy.

Teplo a luxus - doslova a do písmena

Pre mnohých ľudí hlavné výhody krbu nespočívajú vo funkčnosti, ale v tých špeciálnych emóciách a pocitoch, ktoré tento objekt človeku umožňuje.

Oheň horiaci v krbe je spojený s domovom, s rodinou, s pocitom istoty a bezpečia. Krb v skutočnosti symbolizuje ohnisko - archetypálny obraz vložený na genetickej úrovni. Pocit pokoja, ktorý vzniká v blízkosti krbu, sa stáva hlavným argumentom v prospech jeho inštalácie. Kontemplácia živého ohňa je spolu s luxusným obkladom okolo krbu výborným antidepresívom.

Áno, estetické vlastnosti tohto detailu bytového dizajnu sú tiež veľmi dôležité. Krb môže mať rôzne tvary, môže byť zdobený prírodným kameňom, vynikajúcimi ručne vyrábanými kovanými výrobkami.

Každý krb potrebuje svoj plášť

Často sa tento doplnok stáva stredobodom obývacej izby, vďaka čomu je miestnosť jedinečná. Kombinácia krásneho dizajnu s horiacim ohňom vo vnútri dáva silný estetický pôžitok, ktorý spája zrakové, sluchové, čuchové a hmatové vnemy. Pre dokonalé obloženie krbu a získanie spomínaných pocitov by ste však mali navštíviť to najlepšie kamenárstvo v okolí a nespoliehať sa na lacné alternatívy v nákupnom centre.

Z hľadiska funkčnosti sú zrejmé výhody krbu tiež. Pevná konštrukcia s dobrým komínom môže slúžiť ako doplnkový alebo aj hlavný zdroj tepla v dome.

Základom úspechu je správny výber

Aby ste si mohli dopriať pocit príjemného tepla a navodenia atmosféry vo svojom dome alebo byte, je nutné krb vybrať v závislosti od modelu a veľkosti i charakteru miestnosti. Rozhodujúce slovo má aj palivo a časti krbu, ktoré zabezpečujú a zlepšujú jeho chod.

Na nič preto nezabudnite a inštaláciu nechajte radšej na odborníkov. Očakávaná radosť sa potom určite dostaví.

Zdroj obrázka: Yevhen Barsukov/Shutterstock.com