Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderne vybavený 4-izbový rodinný dom pod lesom v blízkosti hraníc s garážou a možnosťou dostavby druhého poschodia

Typ
Predaj
Mesto
Wolfsthal
Ulica
Wolfstahl
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.03.2020
Aktualizované
28.09.2020
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Krásny rodinný dom s garážovým státím, ktorý Vás očarí svojim priestorom a peknou záhradou vo výbornej lokalite Wolfstahlu v blízkosti Bratislavy. Využite benefity bývania v Rakúsku s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy.

Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 488m2 a úžiskovú plochu cez 100m2. Nachádza sa v dopytovanej lokalite Rakúskej obce Wolfstahl, z kt. je len na skok do hlavného mesta.

Dispozíciu domu tvoria 3 samostané spálne ( 1 z izieb slúži ako pracovňa ), obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľna s WC. Súčasťou domu je garážové státie, krytá terasa, vonkajší krb a samostatná dieľňa s technickou miestnosťou. Z domu je výstup do peknej záhrady, v ktorej sa nachádza vyvýšená terasa obkolesená zeleňou a stromami.

Technická konštrukcia: rodinný dom bol kompletne rekonštruovaný-tehlová stavba so zateplením a izoláciou, zrekonštruovaná strecha s izoláciou a izolácia podláh v celom dome, plastové okná- dom je odhlučnený a poskytuje majiteľom nerušené bývanie, má všetky siete-kanalizácia, plyn, voda, elektrika a optika. Možnosť dostavby druhého podlažia-existujúce povolenie na výstavbu, meneé podlahy a dlažby v celom dome. Samostatný úsporný kotol nachádzajúci sa v samostatnej kotolni.

Rodinný dom bol zrekonštruovaný vyšším štandardom pod dohľadom stavebného dozoru. Je obývaný majiteľmi, ktorí dom rekonštruovali.

Kvalitné bývanie v Rakúsku, ktoré Vám zaručí spokojnosť a kompletný komfort.

V obci premávajú pravidelné autobusové prímestské linky Regio napojené na hlavné mesti. V blízkosti sa nachádza hrádza, ktorá vedie do Bratislavy a aj ďalších rakúskych obcí.

Dineva Real Estate
dineva@dineva-realestate.sk
0948437798

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group,kt.budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o