Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA: 3-izbový PODKROVNÝ byt, Stupava, Marcheggská ulica

  • Byty, Prenájom, Malacky, Stupava | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Malacky, Stupava | pic. 2
  • Byty, Prenájom, Malacky, Stupava | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Malacky, Stupava | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Malacky, Stupava | pic. 2
Typ
Prenájom
Okres
Malacky
Mesto
Stupava
Ulica
Marcheggská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Celková plocha
83 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
3
Pridané
27.03.2019
Aktualizované
10.04.2019
Cena 600,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom pekný PODKROVNÝ 3-izbový byt v NOVOSTAVBE v lokalite Stupava na ulici Marcheggská. Celková plocha bytu je 83 m2, nachádza sa na 4. poschodí v 4 poschodovom bytovom dome s VÝŤAHOM. Bytový dom sa nachádza v uzavretom areáli s bránou na diaľkové ovládanie. V cene je 1 vyhradené vonkajšie PARKOVACIE STÁTIE.

STAV BYTU:
NOVOSTAVBA, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, 2 KÚPEĽNE. Kuchynská linka s varnou doskou. Byt sa ponúka na prenájom NEZARIADENÝ NÁBYTKOM.

PLATBY:
Nájom 600,- eur plus energie (teplá, studená voda a elektrina podľa skutočnej spotreby).
Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí platba za prvý mesiac nájmu 600,- eur, depozit vo výške 200,- eur (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 500,- eur.

LOKALITA:
Stupava je obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (Billa, obchody, zdravotné stredisko, pošta, banky...). Výborná dostupnosť do Bratislavy aj na Záhorie.

/ PRENÁJOM / 3 - IZBOVÝ PODKROVNÝ BYT / STUPAVA / MARCHEGGSKÁ ULICA / NOVOSTAVBA / PARKOVACIE STÁTIE /