Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Šumec
sumec@karinpartners.sk
0948 038 459

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Štvorposchodová vila s čarokrásnou prírodnou záhradou v Stupave

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Stupava
Ulica
Nová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
800 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 590 000,00 €
Michal Šumec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 038 459

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj 8 izb. rodinný dom s úžitkovou plochou 800 m2 s priľahlým pozemkom o výmere 3200 m2 v Stupave.

Dom: 

Táto unikátna vila sa nachádza na kopci v Stupave, v blízkosti známeho Zámockého parku. Jej veľkosť, počet a dispozícia izieb, malebná rozľahlá záhrada ju predurčuje nielen na bývanie, ale ukrýva i potenciál na podnikanie. V tomto priestore je možné zriadiť napr. materskú školu, rodinné centrum, poskytovať priestory na rôzne školenia, workshopy či denný tábor. 

Komfortné parkovanie je zabezpečené v trojgaráži pred bránou s rozlohou 90 m2, autom je však možné prejsť i priamo pred dom. Na prvom poschodí sa nachádza chodbička, miestnosť zariadená ako šatňa s úložným priestorom, technická miestnosť, kotolňa, toaleta, pivnica a skladová miestnosť.

Schodmi smerom nahor sa dostaneme na druhé poschodie, kde je situovaná spoločná obývacia miestnosť s kompletne zariadenou kuchyňou s pecou a jedálňou, väčšia miestnosť momentálne zariadená ako detská hernička s kúpeľňou s vaňou, toaletou a umývadlom, menšia miestnosť s posteľou a samostatná toaleta s umývadlom. Na tomto poschodí sa nachádza i druhá kuchyňa s výstupom na terasu.

Na treťom poschodí sú dispozične identické izby, veľká spoločenská miestnosť s krbom, dve pracovne, kúpeľňa s rohovou vaňou, toaletou, pisoárom a dvomi umývadlami a ďalšia samostatná toaleta s umývadlom. Aj z tohto poschodia je výstup na terasu.

Štvrté poschodie tvorí podkrovná spoločenská miestnosť s terasou a balkónom.

Dom je podpivničený. Skolaudovaný bol v roku 1994 a má všetky inžinierske siete. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením i radiátormi, v dome je nový plynový kotol. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa, bazén, jazierko, zastrešený gril, zastrešená terasa a malý dom, ktorý bol v minulosti využívaný na chov zvierat.

Silné stránky tohto domu sú najmä:

- veľkosť domu a unikátna dispozícia izieb

- čarovná prírodná záhrada s bazénom a jazierkom

- podnikateľská príležitosť

- lokalita v tichej časti v obľúbenej Stupave

- kúpou voľný

 

Výmera: celková úžitková plocha domu je 800 m2

 

Lokalita:

Mesto Stupava sa rozprestiera medzi západnými svahmi Malých Karpát a južnou časťou Záhorskej nížiny. Z hľadiska územnosprávneho členenia patrí mesto do okresu Malacky a do Bratislavského samosprávneho kraja. Vďaka blízkosti hlavného mesta a výbornému dopravnému spojeniu cez tunel Sitina, bohatému prírodnému a kultúrnemu bohatstvu je obľúbeným miestom na bývanie. V meste je kompletná občianska vybavenosť.

Kúpou voľný 

Cena: 590 000 eur v cene sú zahrnuté služby RK:

komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.Kontakt k obhliadke:

Michal Šumec

0948 038 459

sumec@karinpartners.sk