Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NAJLEPŠIA PONUKA - PRENAJATÝ

Typ
Prenájom
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Mestská časť
Pláne
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
02.01.2023
Aktualizované
28.05.2023
Cena 280,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Hľadáte podnájom, ktorý bude spĺňať vysoké nároky na bývanie ?

Hľadáte novo-zrekonštruovaný a zariadený byt ?

Poteším vás. Presne takýto byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu, ktorý je súčasťou krásnej REZIDENCIE ODYSEA v Strážskom.

Dvojizbový byt s balkónom, francúzskym oknom s trojsklom, podlahové kúrenie s termostatom v každej izbe, veľkoformátová dlažba na podlahe a moderná kúpeľňa s bezbariérovým sprchovacím kútom. A nielen to. Byt sa prenajíma kompletne zariadený :
- nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, jedálensky stôl a stoličky, Tv stolík, televízor, rohová gaučovka, konferenčný stolík, šatníková skriňa, boxspringová posteľ, práčka, predsieňový nábytok

Byt je určený pre max. dve osoby - nefajčiarov, bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok. Možnosť dlhodobého prenájmu.

Cena 280 eur plus energie. Pri podpise zmluvy je nutné zaplatenie dvojmesačného depozitu. Poplatok pre RK odpadá.

Možnosť vlastného parkovného miesta.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 17.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľností absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM