Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ POZASTAVENÝ

  • Byty, Predaj, Michalovce, Strážske | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Družstevná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Celková plocha
75 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.04.2022
Aktualizované
01.05.2022
Cena 68 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

V čase veľmi drahých nehnuteľnosti prichádzam s ponukou veľkého, trojizbového bytu s krásnou loggiou za rozumnú cenu.

Byt s rozlohou 75 m2 je situovaný na vyvýšenom prízemí v zateplenom bytovom dome v susedstve materskej škôlky v Strážskom. Orientácia bytu na tri svetové strany prináša do interiéru veľa svetla (juh), slnečného tepla (západ), ale aj príjemnej pohody počas horúcich letných dní (sever).

Rekonštrukcia bytu, ktorá bola vykonaná v uplynulom období obsiahla: vymurovanie kúpelne, výmenu okien, podláh, dverí, rohovej kuchynskej linky a zasklenie loggie (posuvný systém)
K bytu prináležia dve pivnice. SVB je zárukou efektívneho hospodárenia so spoločnými fin. prostriedkami. Výhodou je zariadenie, ktoré je v cene a okamžité nasťahovanie.

Zaujímavosťou a veľkým plusom tejto ponuky je vlastná, plynová kotolňa, zabezpečujúca teplo pre bytový dom.
FOTO ZVEREJNÍME V NAJBLIŽŠÍCH DŇOCH.

Termín prvej obhliadky je určený na 02. mája 2022 v popoludňajších hodinách. Neváhajte a volajte !!! Prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 18.00 hod.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.