Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 312 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok s pekným výhľadom - v Stožku

  • Pozemky, Predaj, Detva, Stožok, Stožok | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Stožok
Ulica
Stožok
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
13.02.2020
Aktualizované
13.02.2020
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., exkluzívne ponúka stavebný pozemok v Stožku. Pozemok je o výmere 1980 m2, je zaradený v územnom pláne pre účely výstavby rodinného domu. Je o šírke 14 m a dĺžke cca 145 m. Inžinierske siete: elektrika v dosahu, voda - potrebná vlastná studňa, resp. napojenie na obecný vodovod po dohode so zástupcom obce, prístup po asfaltovej komunikácii. Pozemok poskytuje nádherný panoramatický výhľad. V obci sa nachádza škôlka, pobočka ľudovej školy umenia, obchod, pohostinstvo, obecný úrad, kostol, športový areál s lezeckou a lanová dráhou a bowlingom s kaviarničkou, obec každoročne usporadúva cestu rozprávkovým lesom, na ktorej hasiči vypustia pre deti penu, v obci sa usporadúva viacero plesov, pôsobí tu aj amatérsky divadelný súbor. Výborná dopravná dostupnosť - napojenie na R2 - autom, autobusom, vlakom.