Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 899 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vítězslav Lazar
lazar@loftreal.sk
0905 551 791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom v Štiavnických Baniach

Typ
Predaj
Ulica
Štiavnické Bane
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
94 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
18.09.2020
Aktualizované
02.12.2020
Vítězslav Lazar LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 551 791

Popis nehnutelnosti

Na predaj dom v Štiavnických Baniach, romantickom prostredí v blízkosti Banskej Štiavnice /cca 2 km/. Na prízemí vstup z terasy cez predsieň do veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou,  kúpeľňa s WC, na poschodí veľká spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC, strešné okná.

Dom je novostavba /2020/, murovaná /Ytong/, zateplená, drevené euro okná, podlaha dlažba a drevená dlážkovica, bezpečnostné dvere, kúrenie v centrálnej kachľovej peci  na drevo plus elektrické podlahové kúrenie, obecný vodovod, teplá voda – el. bojler, odpad žumpa. Strešná krytina pálená škridla.

Dom je na okraji obce, pohodlne prístupný po asfaltovej ceste, situovaný na južnú stranu, na tichom mieste v bezprostrednom susedstve lesa.

Kontakt: 0905 551 791