Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Ste prikrátky na výškové práce? Máme pre vás riešenie

Redakcia Predajprenajom.sk - 31.08.2020 - 789
Postaviť si dom, alebo kúpiť nový byť s tým najlepším zariadením nie je všetko. Komfort a pohodlie závisia aj od pravidelnej údržby okolia, v ktorom trávime svoj čas. Kvalitné čistiace prostriedky a moderné spotrebiče vám však ale vždy pomôcť nemusia. Platí to najmä vtedy, ak ste na údržbu nedostupných miest prikrátky.

Výškové práce na požiadanie vám môžu v tomto smere veľmi dobre poslúžiť. Stačí sa o všetkých výhodách, ktorými disponujú, presvedčiť.

Široký sortiment služieb a profesionálny prístup

Na úkor moderného dizajnu sa snažíme svoj domov vybaviť tými najlepšími doplnkami, materiálmi a spotrebičmi. Často pritom ale zabúdame na funkčnosť a údržbu týchto vecí. Platí to napríklad pri čistení veľkých okien, fasády budovy alebo odkvapov. Nezaostáva ani natieranie striech, spilovanie stromov alebo čistenie studní. S profesionálnou montážou hrotov proti vtákom a inými ďalšími úlohami v náročnom teréne vám pomôžu odborníci na výškové práce.

Pomocou horolezeckej či speleologickej techniky a profesionálneho prístupu so skúsenosťami budete so službami maximálne spokojní.

Starostlivosť o nedostupné miesta

Problémom pri bývaní je aj to, že mnohé stavebné materiály svoju krásu vplyvom okolitých podmienok strácajú. Pravidelná údržba v podobe čistenia jednotlivých povrchov im môže ich pôvodnú krásu prinavrátiť.

Ako si ale poradiť s miestami, ktoré sú nedostupné. Ako natrieť strechu, vyčistiť vysoko položené okno alebo hlbokú studňu? To všetko a oveľa viac úslužných prác môžete očakávať od profesionálov, ktorí sa venujú výškovým prácam.

Za pomoci vhodnej techniky a odborného prístupu ľudí, ktorí s výškou nemajú najmenší problém, si  vyčistíte odkvap, strechu, komín, umiestnite reklamu alebo dáte do poriadku strom a celú záhradu. Tak to vyskúšajte a o výškové služby požiadajte.

Zdroj obrázka: ClimbWhenReady/Shutterstock.com