Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Starostlivosť o podlahu je dôležitá a my vám prezradíme, prečo

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.03.2021 - 679
Správna starostlivosť o podlahu je kritickou súčasťou bývania nás všetkých. V dnešnej dobe má ich čistenie ale ešte väčší význam, pretože si do interiéru nosíme z vonkajšieho prostredia nielen prach, ale aj špinu, rôzne baktérie a vírusy. Všetky tieto mikroorganizmy môžu ohroziť naše zdravie a byť zdrojom nepríjemných stavov.

Aby ste sa tomu všetkému vyhli, je dôležité priestory pravidelne čistiť a mať na to po ruke vždy kvalitný spotrebič.

Vyhnete sa mnohým ochoreniam

Naše telo je zdrojom miliónov kožných buniek a chĺpkov v interiéri, hromadia sa tu aj baktérie, alergény, prach a peľ. To všetko je potrebné odstrániť. Bežné umývanie ale vždy nestačí, potrebujete k tomu aj kvalitný spotrebič s dostatočným sacím výkonom.

Použitie moderného vysávača Miele by mohlo pomôcť. Udržiavanie hygienicky čistého prostredia s týmto zariadením nie je ale dôležité len pre vytvorenie dokonalého poriadku a udržania fyzického, ale aj duševného zdravia.

Užívate si zábavu a bezstarostný život

Vysávanie je rozhodujúce aj pri udržiavaní čistého priestoru na zábavu, prijímanie neočakávaných hostí alebo na udržanie čistého života. Hromadenie odumretých kožných buniek, nečistôt, lupín a baktérií nemá vplyv iba na vôňu vášho domova, ale aj na oblečenie, v ktorom chodíte von. Skúste to s novým spotrebičom Miele zmeniť a užiť si nielen pohodlie, ale aj zábavu.

Ochránite podlahu a ušetríte peniaze

Aby vám podlaha dlhodobo dobre slúžila, je nutné sa o ňu starať. Vysávanie vám s plnením tohto cieľa určite pomôže. Odstránenie nečistôt s Hepa alebo iným filtrom eliminuje mechanické poškodenie podlahy a iných povrchov a pomáha vám zachovať jej vzhľad dlhodobo svieži a krásny.

Koberce a podlahy sú jednou z najdrahších investícií do vášho domova a často ich ničí nedostatok alebo nesprávna údržba a starostlivosť. Tak to skúste s pravidelným čistením týchto povrchov zmeniť a nemusíte investovať do nákladnej výmeny a prestavby.

Zdroj obrázka:Senyuk Mykola/Shutterstock.com