Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 142 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Priestory, 40 m2, Stará Ľubovňa, Obrancov mieru

Typ
Prenájom
Ulica
Obrancov mieru
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Typ stavby
Ytong
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
12.07.2017
Aktualizované
13.07.2018
Cena 350,00 €/mes.
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory pozostávajúce z dvoch miestností vhodné na prevádzku ambulancie resp. na iné využitie v celkovej výmere 40 m2 v lokalite Stará Ľubovňa, Obrancov mieru.

STAV PRIESTORU:
Kompletná rekonštrukcia, umývadlo, vstavané skrine, dlažba, plastové okná. K dispozícii je sociálne zariadenie, je možnosť využitia aj čakárne. Priestory je možné využiť aj na iný podnikateľský zámer. K priestorom prislúcha vlastný vchod.
Možnosť parkovania pred budovou.

PLATBY:
Mesačný nájom je 350 € + zálohové platby na elektrinu, vykurovanie, vodu mesačne vo výške 80 €. V cene nájmu je už zahrnutý aj internet. Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá depozit vo výške jedného mesačného nájmu.
Záujemca neplatí províziu pre RK

LOKALITA:
Priestory sa nachádzajú v blízkosti nemocnice. Voľné ihneď.